KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507244

nr 1550 7244

Barbara Ur Piwarska. Signerad, daterad -73, komposition. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 juli 2023
kl 19:34:10

28/6 12:38:14 1      Vinnande bud